Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

ONLINE SOUTĚŽ s kuželem zkušenosti – vyhlášení vítězů!

Červnová “inspiromatí” soutěž skončila, zbývá jen vyhlásit výsledky. Ale než nastane ona slavnostní chvíle, dovolte pár slov:

Úkolem bylo přidat stručný nápad na to, jak konkrétní témata ve výuce pojímat netradičně a zároveň podle konceptu „kuželu zkušenosti“ sestupovat od špičky onoho pomyslného kuželu směrem dolů. Sešlo se dvanáct velice pěkných nápadů, jak učit “jinak”, od sedmi statečných členů společenství. Jeden je lepší než druhý! A tak jste nám tím pěkně zamotali hlavu. Ovšem my vám za zamotanou hlavu srdečně děkujeme! Víme, že to nebylo až tak úplně lehké. Hleďte, tak si ji elegantně rozmotáme:

TRAMTADADÁÁÁ!

Oznamujeme tímto, že všelidovým hlasováním o tři nejlepší příspěvky bylo rozhodnuto, že vítězové jsou čtyři (bodová remiza).

Na prvním místě tedy stanuly: Jaruška Pachlová, Hanka Pilařová, Pavlína Hublová a Petra Boháčková. Blahopřejeme k první ceně a děkujeme! Během léta obdržíte od nás dárek.

Porota se dále rozhodla udělit tyto ceny:

Ivana Jelínková obdrží cenu za největší počet příspěvků, Iva Nesvadbová za svěží aktuální téma a Hanka Dědková za ukázku krásné a nenásilné mezipředmětovosti. Čekejte dáreček.

Tak. Teď  trochu jinak.

Soutěž je formát, který jsme zkusili poprvé. Vnímáme to tak, že soutěž vnese trochu švihu a reálné drobné odměny. Základ je ale stejný: sdílení. Někomu odměna přijde poštou, ale vítězí všichni, protože něco dali a mnoho dalšího od ostatních mohou dle stejného principu dostat. Patetické, že? Ale funguje to.

(Nápady na to, jak užit u základny kuželu zkušenosti, můžete číst a přidávat i nadále – TADY!)


    nikdo zatím nehodnotil

5 komentáře k příspěvku

 1. avatar

  Krása! Blahopřeju všem a teším se na další soutěž. Jsem zvědavá, co zajímavého ze své školní praxe zase přinesete. :-)

 2. avatar

  Doufám, že se podobný formát uchytí a bude čím dál tím více příspěvků (konkurence je vždy stimulující). Gratuluji všem přispěvatelkám a těším se na další témata.

 3. avatar

  Také se přidávám s gratulací. Děkuji za pěknou inspiraci pro své hodiny. Nutí mě se zamýšlet nad svou výukou a posunuje mě to dál. Děkuji vám všem! A těším se, co nového pro nás vymyslíte.

 4. avatar

  Také já blahopřeji vítězkám a vřele podporuji formát, který sem byl nově zaveden.

  Měl jsme v úmyslu také se zapojit, ale pak jsem si rozumně řekl, že nemusím být všude... :-) Ale početl jsem si. V soutěžních příspěvcích bylo plno pěkných nápadů a ceny jsou oceněny spravedlivě...

 5. avatar

  ... a já se těším, co léto přinese za inspirace (viz i http://diskuze.rvp.cz/viewtopic.php?f=447&t=15483&p=35277&sid=b923527d2b446ba702b829f6f1de4523#p35277 )

  ... a děkuji za podporu :)

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.